Nasze Inteligentne Systemy Alarmowe Cechuje Łatwość Podłączenia i Prostota Obsługi!

Podnieś znacznie swoje bezpieczeństwo przez zainstalowanie wybranego alarmu ostrzegającego nie tylko syreną, ale z funkcją powiadomień alarmowych na telefon.

 

Postaw na Bezpieczeństwo!

Bezpieczeństwo to podstawa i nikogo raczej nie trzeba do tego stwierdzenia przekonywać. W szczególności, gdy w grę wchodzi ochrona dotychczas zgromadzonego dobytku, mieszkania czy też nowo wybudowanego domu. Inteligentne bezprzewodowe systemy alarmowe są urządzeniami, które sprawdzą się doskonale niezależnie od tego, czy przebywasz w domu, czy też wyjechałeś w długą służbową podróż. Powiadomią Cię o nadchodzącym zagrożeniu głośnym sygnałem dźwiękowym lub też powiadomieniem przychodzącym bezpośrednio na Twój telefon. Zainteresowany? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Czuj się bezpiecznie w Twoim domu, wybierz alarmy bezprzewodowe!

Boisz się ewentualnej kradzieży dóbr? Nie chcesz zostawiać domu lub mieszkania bez opieki, gdy Ty będziesz na długim urlopie? Zainwestuj w bezprzewodowe alarmy domowe, które w przypadku włamania od razu Cię o tym poinformują, a także przy próbie wejścia do strzeżonego obiektu za pomocą głośnego sygnału dźwiękowego wystraszą potencjalnych złodziei.

Bezprzewodowe Systemy Alarmowe to nowoczesne sterowanie i prostota obsługi

Znajdujące się w naszym asortymencie urządzenia dostępne są w zestawach i różnią się od siebie m.in. zawartą liczbą czujników. Niezależnie jednak od wybranej marki prezentowanych bezprzewodowych systemów, a także liczby dodatkowych akcesoriów, zyskujesz pewność, iż wybierasz produkt łatwy w montażu oraz prosty w obsłudze. Wszystkie urządzenia zostały wyposażone w polskie menu, a po zainstalowaniu na telefonie aplikacji dedykowanej konkretnemu systemowi możesz je użytkować w sposób zdalny. Wszystko zależy od Ciebie – zadbaj o swoje bezpieczeństwo już dziś!

 

Płatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium