Kamery leśne fotopułapki, lornetki noktowizyjne

Fotopułapki leśne - profesjonalny monitoring w trudno dostępnych miejscach

Kamery leśne, fotopułapki - pozwalają wychwycić i zarejestrować różnego rodzaju zdarzenia w trudno dostępnych miejscach bez zasięgu WiFi, takie jak lasy, działki, budowy itp. Podniosą przez to bezpieczeństwo na naszym terenie. Noktowizory, lornetki - to niezastąpione urządzenia do obserwacji w terenie, w lesie w dzień czy w nocy na znacznych odległościach. Pozwalają zarejestrować obraz w wysokiej rozdzielczości.

Lasy są narażone na wiele poważnych zagrożeń, którym trudno jest skutecznie zapobiegać. Zalegające w ogromnych ilościach śmieci, kłusownictwo, kradzież drewna czy materiałów z placów budowy – wszystko to owocuje szkodami dla środowiska naturalnego i stratami finansowymi dla właściciela danej działki. W tego typu sytuacjach powinieneś postawić na fotopułapki leśne, które skutecznie pomogą Ci zebrać dowody na szkodliwą działalność nieodpowiedzialnych osób.

Urządzenia te mają prosty mechanizm działania: wbudowany czujnik ruchu aktywuje migawkę, a powstałe zdjęcie zostaje natychmiast zapisane na karcie pamięci. Możesz spodziewać się doskonałej jakości nawet po fotografiach wykonanych w nocy – kamery są bowiem zaopatrzone w gwarantujące takie rezultaty diody IR LED. Zebrany materiał wygodnie przeniesiesz na komputer i będziesz mógł sprawnie rozpocząć analizę. Nie czekaj więc i zamów wybraną fotopułapkę leśną z naszego sklepu internetowego!

Płatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium