Dostawa

Zamówienia od kwoty 1000 zł - przesyłka gratis!

Zamówienie można składać przez stronę, telefonicznie i mailowo.

Przy darmowej wysyłce tj. od kwoty 1000 zł paczki wysyłamy kurierem DPD, DPD Pickup, Paczkomat lub Orlen Paczka - jeśli chcesz innym kurierem, należy dopłacić różnicę. 

 

 

Promocyjne ceny przesyłek!

Paczka Orlen: tylko 10,99 zł

Paczkomat InPost: tylko 11,99 zł

Punkt DPD Pickup: tylko 11,99 zł

Kurier DPD: tylko 12,99 zł - pobranie 15,99 zł - Super Cena!

Kurier InPost: tylko 13,99 zł - pobranie 16,99 zł

Kurier Pocztex: tylko 13,99 zł - pobranie 16,99 zł

Kurier DHL: tylko 18,99 zł - pobranie 22,99 zł

Express Delivery DPD: 15 € (ok. 69 zł)

Zamówienia za pobraniem powyżej 2000 zł wymagają przedpłaty zwykle 50%. 

 

 

Czas podróży przesyłek

Paczka Orlen (2-5 dni), Paczkomaty, DPD Pickup i Kurierzy (zwykle w 48 godzin).

Zamówienia zagraniczne (zwykle kilka dni).

 

  

Zamówienia zagraniczne 

Europa - Express Delivery: 15 € (ok. 69 zł)

Podczas składania zamówienia do kraju innego niż Polska, należy wybrać jako formę dostawy "Za granicę - Express Delivery". W przeciwnym wypadku zamówienia nie będą zrealizowane.

W przypadku opłaty za przesyłkę zagraniczną, jeżeli ta przekroczy 15 Euro, co może być związane głównie z gabarytem paczki i różną taryfą opłat w danym kraju, poinformujemy Cię w odpowiednim momencie i poprosimy o dopłatę. Jest to konieczne do zrealizowania zamówienia. Zamówienia za granicę muszą być opłacone w całości.

Flag of Austria.svg Flag of Belgium.svg Flag of the Czech Republic.svg Flag of Denmark.svg Flag of Estonia.svg Flag of Germany.svg Flag of the United Kingdom.svg Flag of Lithuania.svg Flag of Luxembourg.svg Flag of Latvia.svg Flag of the Netherlands.svg Flag of Slovakia.svg Flag of Hungary.svg 

Austria, Belgium, Czech Republic, Denmark, Estonia, Germany, United Kingdom, Lithuania, Luxembourg, Latvia, Netherlands, Slovakia, Hungary

 

 

Realizacja zamówień

Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz mail z potwierdzeniem. Na bieżąco będziemy informować o postępie prac przy zamówieniu. Wszystkie zamówienia zamówione i opłacone realizujemy na bieżąco - zwykle ok. 1-3 dni. Jeśli czas realizacji miałby się wydłużyć, niezwłocznie Cię poinformujemy.

Soboty, niedziele i święta nie wliczane są w czas dostawy.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania środków na rachunku bankowym lub koncie rozliczeniowym Sprzedawcy. W przypadku braku opłaty takiego zamówienia, zostanie ono anulowane po upływie 3 dni od jego złożenia.  

Jeśli dokonałeś / dokonałaś zakupu w przedsprzedaży (sytuacja, w której oczekujemy na dostawę - nie mylić sytuacji po dostarczeniu towaru), a cena nowej dostawy danego towaru znacząco różniłaby się od proponowanej, poinformujemy Cię o tym w celu jej wyrównania. Jeśli byłaby to cena znacząco mniejsza, wyrównany ją do niższej. Masz również prawo w każdej chwili zrezygnować z danego zakupu. 

 

 

Nr konta: 47 1140 2004 0000 3402 8177 0644

Nr SWIFT: BREXPLPWMBK  Nr IBAN: PL 47 1140 2004 0000 3402 8177 0644

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium