Oferujemy urządzenia szpiegujące, które pozostają niezauważone i jednocześnie gwarantują niezawodność. Zarejestrowanie materiału filmowego lub nagranie rozmów nie będzie stanowić dla Ciebie żadnego problemu. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą, do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek pytań oraz do składania u nas zamówień. 

Jakie urządzenia szpiegowskie oferujemy?

Urządzenia szpiegowskie, które oferujemy to przede wszystkim:

 • dyktafony / podsłuchy szpiegowskie,
 • mini dyktafony,
 • długopisy / dyktafony szpiegowskie,
 • opaski / breloki,
 • podsłuchy sesjmiczne,
 • mini ukryte kamery z dyktafonem w długopisie,
 • mini kamery nianie,
 • mini kamery szpiegowskie ukryte w kluczyku,
 • mini ukryte kamery szpiegowskie w zegarze,
 • kamery obrotowe w żarówce,
 • lokalizatory GPS.

Oferowane przez nas urządzenia szpiegowskie to przede wszystkim dyktafony i podsłuchy szpiegowskie, które służą do dyskretnego nagrywania dźwięku w celu rejestrowania rozmów bez wiedzy osób trzecich. Mini dyktafony to kompaktowe urządzenia umożliwiające nagrywanie dźwięku w trudno wykrywalnych miejscach. Długopisy z funkcją nagrywania dźwięku są idealne do dyskretnego rejestrowania rozmów, a opaski i breloki to akcesoria noszone na co dzień, które mają wbudowane funkcje nagrywania dźwięku lub obrazu.

Podsłuchy sejsmiczne to urządzenia przechwytujące wibracje dźwiękowe przez ściany, umożliwiając słuchanie rozmów w sąsiednich pomieszczeniach. Długopisy z wbudowaną kamerą i dyktafonem pozwalają na jednoczesne nagrywanie dźwięku i obrazu, natomiast mini kamery nianie są dyskretnymi urządzeniami do monitorowania opiekunów dzieci, zapewniającymi bezpieczeństwo najmłodszych.

Mini kamery szpiegowskie ukryte w kluczyku samochodowym pozwalają na tajne rejestrowanie wideo, a zegary wyposażone w kamery umożliwiają dyskretne nagrywanie obrazu w pomieszczeniach — bez obaw o to, że ktoś zauważy urządzenia detektywistyczne. Kamery obrotowe ukryte w żarówkach pozwalają na monitorowanie pomieszczeń pod różnymi kątami. Lokalizatory GPS natomiast to urządzenia śledzące, które pozwalają na monitorowanie lokalizacji osób lub pojazdów w czasie rzeczywistym.

Artykuły szpiegowskie — dlaczego nasza oferta?

Warto wybrać nasze narzędzia szpiegowskie ze względu na to, że oferujemy sprzęt od wyłącznie cenionych marek. Firmy takie jak na przykład MIKING oraz MGB Line budzą powiem uznanie na branżowym rynku i są cenione ze względu na niezawodność. Istotnym atutem naszego sklepu jest także możliwość skorzystania z fachowego doradztwa naszych specjalistów. W przypadku zatem jakichkolwiek pytań na temat dostępnych narzędzi szpiegowskich oraz urządzeń detektywistycznych koniecznie skontaktuj się z nami. Serdecznie zapraszamy do składania u nas zamówień. 

PayPro jest operatorem kart płatniczych

Płatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium